Polovica národného tímu je z İnegölu

V dňoch 19. – 21. apríla 2024 sa v meste Çorum konali majstrovstvá Turecka v orientačnom behu. Orientačný beh İnegöl Belediyespor sa presadil na šampionáte, na ktorom sa zúčastnilo 81 klubov z celého Turca s 1250 pretekármi. Na šampionáte, ktorý bol svedkom súťažných súťaží, získal náš oranžovo-tmavomodrý reprezentant 5 trofejí a stal sa tureckým šampionátom.

ÚSPECH NEZOSTAL NA PÓDIU

Tento úspech klubu İnegöl Belediyespor, ktorý zakončil ligu v orientačnom behu na vrchole ziskom 19 medailí na šampionáte, sa nezastavil len na stupňoch víťazov. 7 športovcov z reprezentačného tímu İnegöl bolo pozvaných reprezentovať našu krajinu na Majstrovstvá Európy, ktoré sa budú konať v Poľsku. Na reprezentačný kemp bolo pozvaných 7 športovcov.

POLOVICA REPREZENTÁCIE JE Z INEGOLU

S touto pozvánkou polovicu tureckého národného tímu v orientačnom behu tvorili športovci z İnegölu. Tento úspech bol zdrojom veľkej hrdosti pre športový klub obce İnegöl. Starosta İnegöl Alper Taban zablahoželal športovcom a trénerovi Tarıkovi Şekerovi a zaželal im ďalšie úspechy. Taban povedal, že veria, že športovci budú s národným dresom čo najlepšie reprezentovať našu krajinu.